http://hosting-eda.cz/

EDA HOSTING

ETOS COMP

Holky na voditku alice

Vstoupit do administrace

Vstup do administrace

Kniha Holky na vodítku - Jmenuji se Alice - Ivona Březinová

Holky na vodítky - tyto knížky jsem četla, když jsem ještě chodila do školy, takže je to už nějaký čas a i když čas plyne, tak všechny tři díly stále patří do mé knihovny. Pamatuji si, že tento díl, který je věnován Alici byl můj nejoblíbenější a ráda jsem se k němu vrátila hned několikrát.

Čtenářská recenze: Ivona Březinová - Holky na vodítku

holky na voditku alice

Popis: Holky na vodítku Jmenuji se Alice Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékářky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky.

Ivona Březinová - Holky na vodítku: Jmenuji se Alice (3

Holky na vodítku. Jmenuji se Alice / Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékařky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky.

Holky Na Voditku Alice - Image Results

Výborný příběh pro náctileté. Série holky na vodítku přibližuje čtenářům prostředí psychiatrické léčebny, ve které se s nejrůznějšími problémy potýkají mladé dívky i chlapci. Hlavní hrdinka této knihy - Martina trpí mentální bulimii. Kniha je psána zvláštním způsobem.

Holky na vodítku - Jmenuji se Alice by Ivona Březinová

holky na voditku alice

Holky na vodítku – Jmenuji se Alice. Albatros 2002. Holky na vodítku – Jmenuji se Ester. Albatros 2002. Holky na vodítku – Jmenuji se Martina. Albatros 2003. Hrnečku, vař! Artur 2011. Hurvínek a kouzelné muzeum – Kniha k filmu. Fragment 2017. Hurvínek a kouzelné muzeum – Začínáme číst. Fragment 2017. Chobotem sem

Holky na vodítku-Jmenuji se Alice : Březinová Ivona

Jenže na střední škole už to nešlo tak hladce, a z Alice byla najednou trojkařka a to ještě s odřenýma ušima. Doma byl oheň na střeše, zákaz všeho, a Alice se musela začít doma učit. Ležela v knížkách od rána do večera, byla z toho strašně unavená a bála se, že to nezvládne a že rodiče zklame.

Holky na vodítku - Jmenuji se Alice již není v prodeji

Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK: Holky na vodítku: Jmenuji se Alice (4) (Ivona Březinová) - • podtitul: Jsem narkomanka Kniha z volného cyklu Holky na vodítku vypráví o boji středoškolačky Alice s jedním z největších problémů současnosti - drogami.

Holky na vodítku: Jmenuji se Alice | Dumknihy.cz – knihy po

Problém je, že Alice se s touto myšlenkou absolutně neztotožňuje. Stresy v rodiče, máma, která často bere léky a táta, který neustále bojuje se silnou závislostí na nikotinu Alici na vyrovnanosti nepřidají. Když začnou prázdniny a rodiče nebudou doma, Alice slíbí, že se pokusí fungovat samostatně.

Holky na vodítku: Jmenuji se Ester - Jsem gamblerka - Ivona

holky na voditku alice

Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékařky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky. Alice chce rodičům vyhovět, ale jak se vyskytne skulina v podobě samostatně prožitých prázdnin, zatouží být dospělá a zároveň

Holky na vodítku-Jmenuji se Alice : Březinová Ivona

Tíživé téma drog, které pomalu a plíživě vlezou do leckteré slušné rodiny. A to se stalo i Alici, dívce, na kterou měla rodina vysoké nároky a málo času. Ale je třeba si položit otázku, zda je to důvod k tomu, aby dítě, vlastně už mladý dospělý, začal brát drogy.

Jmenuji se Alice - Ivona Březinová | KOSMAS.cz - vaše

Další díl ze série holky na vodítku vypráví tentokrát o dívce jménem Alice. Ta je narkomanka. Jako v minulém příběhu (jmenuji se Ester) začíná Alice vyprávět svůj příběh. Je to na stejný způsob jako knížka minulá.

Holky na vodítku Jmenuji se Alice | křesťanské knihkupectví

holky na voditku alice

Středoškolačka Alice bývala normální pohodová holka z docela obyčejné rodiny. Její máma učila na prvním stupni, byla trošku pedantská, a taky vystreslá, a nebyla zvyklá na odmlouvání, táta podnikal, na rodinu neměl pořádně čas, hodně kouřil a málo mluvil a často byl fuč.

Novinka
  • seznamka peo zadane
  • rb cz
  • amateri sexij
  • sex brno kozí 9
  • holky z pobrezni hlidky
  • priváty zlínský kraj
  • cz tenis
  • rande sklonovani
  • proc holky chodi na zachod vzdycky spolu
  • mentos seznameni
od 50,-
 
Akce

Vstoupit