http://hosting-eda.cz/

EDA HOSTING

ETOS COMP

Jak vzniklo slovo píča

Vstoupit do administrace

Vstup do administrace

Píča – Wikipedie

jak vzniklo slovo píča

Téma: Slovo fištrón - definice, význam, jak vzniklo Text uživatele: coby 50 letý jsi v padesátých letech nepolykal nic, ani rybí tuk, neb jsi byl ještě zbožným přáním svých rodičů, kteří se nejspíš tou dobou ani neznali ))) ty kujóne jeden, nedělej se starší, než už jsi přiznal )))))

Etymologie jednoho nepěkného českého slova — PSK

jak vzniklo slovo píča

Alespoň základní povědomí o tom, jak vzniklo slovo robot, má v Česku téměř každý. Není divu, neexistuje mnoho slov, využívaných po celém světě, které mají původ právě v České republice.

Slovo fištrón - definice, význam, jak vzniklo - Potřebuji

Jak vzniklo slovo zapeklitý? (2 odpovědi) jak vzniklo slovo petržel? (2 odpovědi) Jak vzniklo slovo nebohý? (2 odpovědi) Jak vzniklo slovo ,,FÚRIE''? (2 odpovědi) jak vzniklo slovo (zkratka?) WC ? (2 odpovědi) Jaké je původ slova dimenze? (1 odpověď) Jak vzniklo slovo Agrofert? (2 odpovědi) Jak vzniklo slovo tuleň? (2 odpovědi

Příjmení: Bešťák | Původ příjmení | Příjmení.cz

Lidovymi zkomoleninami vzniklo moje poptavane slovo. Je to pravda, neni etymologie tohoto slova jina? mlouvam se za charakter otazky, ale je pro me nanejvys zajimava. Dobrý den, napadá mě jeden dotaz, který určitě není z těch nejběžnější, a to sice etymologie českého slova píča.

Kunda – velký jazykový a významový rozbor oblíbeného slova

Při fotodokumentaci malých vodních toků v katastru Kunovic jsem narazil na název Ledaprůn. Zřejmě se jedná o pojmenování jednoho ze zdrojů potoka Petříkovce, v šírším významu i pojmenování polností kolem. Nikde jsem ale nezjistil, jak slovo Ledaprůn vzniklo, nebo jeho význam. » vložit význam k pojmu "Ledaprůn"

ABZ.cz: slovník cizích slov - neznámá slova

Recenze psaly, že je cenné, že do díla zařadil i frekventované vulgarismy, které byly předtím odborně vykládány jen zřídka. Byly mezi nimi i slova píča a kunda. A ještě několik poznatků z internetové encyklopedie Wikipedie. Zde najdeme o kundě tyto informace: Samozřejmě je to synonymum pro slovo píča.

Jak vzniklo slovo papá? | Odpovědi.cz

jak vzniklo slovo píča

Základové slovo je termín pro slovo, z něhož vzniklo slovo nové. Tomu se pak obecně říká slovo odvozené. Zcela nová slova (neologismy) jsou u nás vytvářena poměrně vzácně. Ve většině případů tvoření slov se jedná pouze o jejich znovuutváření neboli reprodukci. 3 způsoby, jak vytvořit slovo. A jsou to: odvozování

etymologie jednoho nepěkného slova :: codex bohemorum society

V Čechách se píča kdysi říkalo sýkorce. Podle jedné teorie slovo pochází dokonce už ze starověkého Řecka. Tato nadávka každopádně souvisí se slovy jako pipina či pindík, jak se někdy označuje penis. Souviset může i se slovenským piča, polským piczka, krajovým ostravským pitka, srbochorvatským či bulharským pička.

Kdo vymyslel slovo robot? Karel Čapek to nebyl

Jak vzniklo slovo zblbnout ?? Děkuji.. (2 odpovědi) Jak vznikla slova (3 odpovědi) Kde se vzal tázací dovětek "ju?"? (2 odpovědi) Které je nejdelší jméno na světě? (1 odpověď) Jaké znáte nejzvláštnější příjmení? (2 odpovědi) Existuje výraz pro dítě, které se narodí po smrti své matky? (7 odpovědí)

Jak vzniklo slovo chřipka, původ slova - MUDr. Zbyněk Mlčoch

jak vzniklo slovo píča

Jak vzniklo slovo Hlod mám tím na mysli hláška, vtip ?? Nespisovné slovo hlod v přeneseném významu velmi vtipný nebo naopak velmi hloupý výrok.Pochází ze slova hlodati, hlod , stsl. glod - jinak slovo všeslovanské hryzání, kousání (především u zvířat) jinak další výnam vše podléhá změně.

etymologie slova \"páteř\" — PSK

Základové slovo je termín pro slovo, z něhož vzniklo slovo nové. Tomu se pak obecně říká slovo odvozené. Zcela nová slova (neologismy) jsou u nás vytvářena poměrně vzácně. Ve většině případů tvoření slov se jedná pouze o jejich znovuutváření neboli reprodukci. 3 způsoby, jak vytvořit slovo. A jsou to: odvozování

MJF.CZ - Jak vznikla slova

Dobrý den, slovo páteř skutečně vzniklo z latinského slova pater, a to takto: ve staré češtině slovo páteř označovalo modlitbu otčenáš (pater noster), později odtud růženec (korálky růžence se odpočítávaly modlitby), z růžence na základě podobnosti (řada korálků jako obratle) se přeneslo na páteře (část těla).

Novinka
  • sexseznamka brnp
  • badoo bezplatna seznamka
  • eskort sex praha
  • devky e55
  • sierra burgess online cz titulky
  • holky na sex teplice
  • majkluvsvet seznamka
  • pica go home
  • nechtě mě mluvit kurva jako. neměl jsem mandát kurva.
  • namrdaná kunda
od 50,-
 
Akce

Vstoupit